• Rozdzielacz 4 sekcyjny 80L A1A1A1A1

Symbol: 4/80L/A1A1A1A1
999.00
999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin (towar dostępny)
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Kurier 25
Kurier (Pobranie) 30

Zamówienie telefoniczne: 660678158

Zostaw telefon

 

Dostępny w naszej ofercie rozdzielacz hydrauliczny 4-sekcyjny zapewnia przepływ cieczy na poziomie 80 l/min. Jego praca ma charakter dwustronny, tzn. bazuje na siłownikach dwustronnych i pozostałych odbiornikach o podobnym działaniu. Produkt wyróżnia się tym, że dźwignie sprężynowe cofają się do pozycji zerowej.

Gwinty:

T/P - 3/4"

A/B - 1/2"

Zawór bezpieczeństwa (przelewowy)

Nadaje się do systemu otwartego (możliwość dostosowania do systemu zamkniętego)

Ciśnienie max 300bar

Szerokie zastosowanie:

- wywrotka

- łupiarka

- urządzenia mobilne i stacjonarne

- do siłownika dwustronnego działania (możliwe użycie z siłownikiem jednostronnego działania)

Rozdzielacz hydrauliczny 4-sekcyjny – uniwersalny i wydajny

Zadaniem tych urządzeń jest sterowanie cylindrami jednostronnymi i dwustronnymi w układach hydraulicznych poprzez zmianę kierunku przepływu cieczy znajdującej się w instalacji. 4-sekcyjny rozdzielacz został przystosowany do obsługi różnorodnych konstrukcji – to uniwersalny sprzęt wykorzystywany m.in. w ciągnika rolniczych, turach, opryskiwaczach czy HDS-ach. Również maszyny budowlane i przemysłowe są jego przeznaczeniem.

 

Możliwość samodzielnej regulacji czy dopuszczalna temperatura otoczenia od -40 do +60 sprawiają, że 4-sekcyjny rozdzielacz hydrauliczny radzi sobie nawet w bardzo trudnych warunkach. Sterowany joystickami i linkami posiada szerokie zastosowanie obejmujące rolnictwo, produkcję czy logistykę. Zapewnia wysoką precyzję działania i wydajność pracy. Przy jego użyciu maszyny przemysłowe czy budowalne mogą być sprawnie i dokładnie kontrolowane. Prostota obsługi, solidność wykonania, trwałość i wytrzymałość 4-sekcyjnych rozdzielaczy hydraulicznych wynika z tego, że pochodzą wyłącznie od zaufanych i wysoko ocenianych producentów, dlatego zachęcamy do ich zamawiania!

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie